სტრუქტურა

  • ზაზა ურუშაძე

    პრეზიდენტი

  • გიორგი მგელაძე

    ვიცე-პრეზიდენტი

  • ნინო ანჯაფარიძე

    ვიცე-პრეზიდენტი

  • თამარ კანტიძე

    ფინანსური მენეჯერი

  • ეკატერინე მიგრიაული

    კონსულტანტი სამართლებრივ და კორპორატიულ საკითხებში

  • ნუცა აბაშიძე

    საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯერი

  • თამილა ხუციშვილი

    ოფის-მენეჯერი

  • ჟუკა მითაიშვილი

    კონსულტანტი დარგობრივ საკითხებში

  • ლევან გახოკიძე

    ადმინისტრატორი

  • ირაკლი გოგრიჭიანი

    ტექნიკური სამსახურის უფროსი

  • 1

    გამგეობის თავმჯდომარე - ზაზა ურუშაძე

  • 2

    ანჯაფარიძე ლევანი

  • 3

    არჯევანიძე თეიმურაზი

  • 4

    ბურდული თამარი

  • 5

    გაბუნია ნათელა

  • 6

    გურგულია გიორგი

  • 7

    გუჯაბიძე დავითი

  • 8

    დემურია სალომე

  • 9

    დოლიძე ამირანი

  • 10

    კერესელიძე მარინა

  • 11

    მაღალაშვილი ზურაბი

  • 12

    მაღლაკელიძე დიანა

  • 13

    მახათაძე რეზო

  • 14

    ოდიშარია გივი

  • 15

    სულეიმანაშვილი ნოდარი

  • 16

    ღოღობერიძე ლანა

  • 17

    შამათავა ოთარი

  • 18

    შენგელაია ელდარი

  • 19

    შუბაშვილი არჩილი

  • 20

    ხარშილაძე დარეჯანი

  • 21

    ხოტივარი რამაზი

  • 1

    თორაძე გიორგი (გოგი)

  • 2

    ჩიხლაძე თეიმურაზი

  • 3

    აბრამაშვილი ნიკოლოზი

კინორეჟისორები

  • 1

    აბაშიშვილი გიორგი

  • 2

    აბაშმაძე ალინა

  • 3

    ანასაშვილი მანანა

  • 4

    ანჯაფარიძე ლევან

  • 5

    ასიტაშვილი მურმან (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 6

    ახობაძე ლევანი

  • 7

    ახვლედიანი ნინო

  • 8

    ბაბლუანი თეიმურაზ

  • 9

    ბეგიაშვილი ნოდარ

  • 10

    ბზიავა თორნიკე

  • 11

    ბორაშვილი როლანდ

  • 12

    ბურდული მაია

  • 13

    ბუტიკაშვილი თეიმურაზ

  • 14

    გაბესკირია გურამ (გიზო)

  • 15

    გარდაფხაძე ნარგიზა

  • 16

    გერმესაშვილი ენრიკო (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 17

    გიორგობიანი ბესარიონი

  • 18

    გლურჯიძე რუსუდან

  • 19

    გოგელია ლიანა (მეორე რეჟისორი)

  • 20

    გოგიბერიძე გიორგი (კინორეჟისორ-პროდიუსერი)

  • 21

    გურგენიძე ჯემალ

  • 22

    დოლიძე ქეთევან

  • 23

    დროზდოვი ნიკოლოზ

  • 24

    ელიავა ლიანა

  • 25

    ესაძე რეზო

  • 26

    ვახტანგოვი ალექსანდრე

  • 27

    ვეფხვაძე გივი

  • 28

    ზუბაშვილი ვაჟა

  • 29

    თუთბერიძე ლევან

  • 30

    ინაშვილი ზურაბ

  • 31

    იოსელიანი ოთარ

  • 32

    კავლელიშვილი გენრი (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 33

    კანდელაკი გელა

  • 34

    კერესელიძე პაატა (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 35

    კიკაბიძე კახა

  • 36

    კიტია ლევან

  • 37

    კობახიძე მიხეილ

  • 38

    კოკოჩაშვილი მერაბ

  • 39

    კოღუაშვილი ლევან

  • 40

    კუნცევ-გაბაშვილი ვახტანგ (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 41

    კვირიკაძე ირაკლი

  • 42

    ლაპიაშვილი ნინო

  • 43

    ლევაშოვ-თუმანიშვილი გიორგი

  • 44

    ლითანიშვილი ოთარ

  • 45

    მალანია თენგიზ

  • 46

    მახარაძე ირაკლი

  • 47

    მელითაური კახაბერ

  • 48

    მგელაძე გიორგი

  • 49

    მიქელაძე ლეილა

  • 50

    მრევლიშვილი მიხეილ

  • 51

    ნარიმანიძე დალი (მეორე რეჟისორი)

  • 52

    ნაცვლიშვილი დავით

  • 53

    ნანეიშვილი რატი (კინორეჟისორ-მულტიპლიკატორი)

  • 54

    ნავროზაშვილი ნინო

  • 55

    ოვაშვილი გიორგი (კინორეჟისორ - მხატვარი)

  • 56

    პირველი რუსუდან

  • 57

    რეხვიაშვილი ალექსანდრე

  • 58

    სიხარულიძე დათო

  • 59

    სულაქველიძე ვლადიმერ

  • 60

    ტაბაღუა პაატა

  • 61

    ურუშაძე ზაზა

  • 62

    ფალავანდიშვილი თემური

  • 63

    ფალიაშვილი ნოდარ (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 64

    ფარჯიანი სპარტაკ

  • 65

    ქორიძე ალექსანდრე

  • 66

    ქვირია ალექსანდრე

  • 67

    ღლონტი ლევან

  • 68

    ღოღობერიძე ლანა

  • 69

    შამათავა ოთარ

  • 70

    შანიძე ზურაბ

  • 71

    შანშიაშვილი აკაკი

  • 72

    შავლიაშვილი ირაკლი

  • 73

    შენგელაია ელდარ

  • 74

    შენგელაია გიორგი

  • 75

    შოშიტაიშვილი ბონდო

  • 76

    შველიძე იზოლდა

  • 77

    ჩიხლაძე თეიმურაზ

  • 78

    ჩხეიძე ბიძინა

  • 79

    ცაავა გენადი (კინორეჟისორ - მხატვარი)

  • 80

    ცინცაძე გიორგი

  • 81

    ცინცაძე დავით

  • 82

    ცინცაძე დიმიტრი

  • 83

    ცხაკაია კობა (კინორეჟისორ-დრამატურგი)

  • 84

    წიფურია ლელა

  • 85

    ჭიაურელი მიხეილ

  • 86

    ჭუბაბრია გია

  • 87

    ხაჩიძე ლეილა

  • 88

    ხაინდრავა გიორგი (კინორეჟისორ-ოპერატორი)

  • 89

    ხალვაში ზაზა

  • 90

    ხარებავა გიორგი

  • 91

    ხოტივარი რამაზ

  • 92

    ხუბაევა ვერა

  • 93

    ჯანელიძე დავით

  • 94

    ჯანელიძე ნანა  

  • 95

    ჯორჯაძე ნანა

კინომცოდნეები

  • 1

    გვახარია გიორგი

  • 2

    დოლიძე გიორგი

  • 3

    დოლიძე ნანა 

  • 4

    დოლიძე ზვიად 

  • 5

    დულარიძე თამარი

  • 6

    დულარიძე ლატავრა

  • 7

    ერისთავი ელისაბედ

  • 8

    თიკანაძე რუსუდან

  • 9

    თუთბერიძე ნანა

  • 10

    იაკაშვილი პაატა

  • 11

    კალანდარიშვილი ლია

  • 12

    კერესელიძე მარინა

  • 13

    კუჭუხიძე ირინა

  • 14

    ლევანიძე მაია

  • 15

    ლეკბორაშვილი მანანა

  • 16

    ლეონიძე ნიკოლოზ

  • 17

    მახარაშვილი ნიკოლოზ

  • 18

    მაღლაკელიძე დიანა

  • 19

    მჭედლიშვილი ირაკლი

  • 20

    მხეიძე ნინო

  • 21

    ოკუჯავა ეთერ

  • 22

    სიგუა ლიანა

  • 23

    სურაძე მანანა

  • 24

    ტრაპაიძე ქეთევან

  • 25

    შუბაშვილი არჩილ

  • 26

    წერეთელი კორინა

  • 27

    ხატიაშვილი თეო

  • 28

    ხოშტარია ლიანა

  • 29

    ჯანელიძე ქეთევან

  • 30

    ჯაფარიძე ქეთევან

მსახიობები

  • 1

    აბულაძე ქეთევან

  • 2

    ამირანაშვილი ამირან

  • 3

    ანდრონიკაშვილი ეკა

  • 4

    ანთაძე ლეო

  • 5

    არჩვაძე თენგიზ

  • 6

    ბოლქვაძე რუსუდან

  • 7

    ბურდული ელგუჯა

  • 8

    ბურჯანაძე გიორგი

  • 9

    გოგიჩაიშვილი იოსებ

  • 10

    გურგულია გიორგი

  • 11

    გურგენიძე ციალა

  • 12

    დემურია სალომე

  • 13

    თავაძე მერაბ

  • 14

    ისაევ-ავარსკი ალი

  • 15

    კაპანაძე ლია

  • 16

    კავსაძე კახი

  • 17

    კახიანი იმედა

  • 18

    კიკაბიძე ვახტანგ

  • 19

    კიკნაძე ქეთევან

  • 20

    კობერიძე ნინო

  • 21

    კოლელიშვილი ზაქრო

  • 22

    მარადიშვილი ქართლოს

  • 23

    მახარაძე მაკა

  • 24

    მესხი მიხეილ

  • 25

    მიქაძე ლია

  • 26

    ნაკაშიძე გიორგი

  • 27

    ნინიძე მერაბ

  • 28

    სარაჯიშვილი ნანული

  • 29

    სეფერთელაძე თინათინი

  • 30

    სუხიტაშვილი ია

  • 31

    სხირტლაძე თამარ

  • 32

    ქავთარაძე გიორგი

  • 33

    ყიფიანი ლეილა

  • 34

    ყიფშიძე ზურაბ

  • 35

    ყურაშვილი ნუგზარ

  • 36

    შენგელაია ნატალია

  • 37

    წიტაიშვილი გრიგოლ

  • 38

    ჭანკვეტაძე ნინელი

  • 39

    ხარაბაძე გიორგი

  • 40

    ხარშილაძე დარეჯანი

  • 41

    ხაჩიძე დარეჯან

  • 42

    ხურცილავა დავითი

  • 43

    ჯანაშია მარი

  • 44

    ჯაჭვლიანი იოსებ

  • 45

    ჯინორია მურმან

პროდიუსერები

  • 1

    აბრამაშვილი ნიკოლოზ

  • 2

    ბაღათურია ირაკლი

  • 3

    გელოვანი არჩილ

  • 4

    გოგინაშვილი ალექსანდრე

  • 5

    დიასამიძე ზურაბი

  • 6

    კაჭარავა ვლადიმერ

  • 7

    მაღალაშვილი ზურაბ

  • 8

    ყაჯრიშვილი თინათინ

  • 9

    შევარდნაძე მანანა

  • 10

    ჩიხრაძე მამუკა

  • 11

    ჩხეიძე გაგა

  • 12

    წულუკიძე სულიკო

  • 13

    ხალვაში ლაშა

დრამატურგები

  • 1

    გაბრიაძე რევაზ

  • 2

    დოლიძე ამირანი

  • 3

    დოჩანაშვილი გურამ

  • 4

    თხილავა თენგიზი

  • 5

    კვესელავა რევაზ

  • 6

    მამულაშვილი თამაზი

  • 7

    ნაკაშიძე კონსტანტინე

  • 8

    ოდიშარია გივი (ბესო)

  • 9

    სოლომონიშვილი ირაკლი

  • 10

    სულაკაური ვალერიანი

  • 11

    ტურაშვილი დავით

  • 12

    ჩუბინიშვილი დავით

  • 13

    ჯანდიერი კონსტანტინე

ხმის რეჟისორები

  • 1

    აბაშიძე ვლადიმერ 

  • 2

    არაბიძე რუსუდან

  • 3

    არველაძე ვასილ

  • 4

    ბურდული თამარ

  • 5

    გედევანიშვილი დიმიტრი

  • 6

    გვასალია დავითი

  • 7

    გოგუა გურამ

  • 8

    კილოსანიძე მიხეილ

  • 9

    კურანოვი ალექსანდრე

  • 10

    მაისურაძე თენგიზ

  • 11

    მჭედლიძე თამაზ

  • 12

    ნადარაია ზურაბ

  • 13

    ნანობაშვილი ლია

  • 14

    საკანდელიძე ია

  • 15

    ჯავახიშვილი გია

ოპერატორები

  • 1

    ასათიანი დავით

  • 2

    ახვლედიანი არჩილ

  • 3

    ახვლედიანი ლომერ

  • 4

    აჯიბეგაშვილი ნიკოლოზი

  • 5

    ბაქრაძე ალბერტ

  • 6

    ბარამიძე იური

  • 7

    ბატატუნაშვილი რამაზი

  • 8

    ბრეგვაძე ომარ

  • 9

    გელაშვილი გიორგი

  • 10

    გერსამია გიორგი

  • 11

    გუჯაბიძე დავით

  • 12

    გვასალია ალექსანდრე

  • 13

    დანელია დემურ

  • 14

    ერქომაიშვილი ნუგზარ

  • 15

    ვაჩნაძე ილია

  • 16

    ზენაიშვილი ალექსანდრე

  • 17

    თორაძე გიორგი

  • 18

    იოსელიანი მირიან

  • 19

    კიკაბიძე იური

  • 20

    მაჩაიძე ლერი

  • 21

    მახათაძე რევაზ

  • 22

    მენაღარიშვილი ცისანა

  • 23

    მოდებაძე თენგიზ

  • 24

    ნაგორნი იგორ

  • 25

    ნამგალაძე ნოდარ

  • 26

    პაატაშვილი ლევან

  • 27

    სულამანიძე სილოვან

  • 28

    ფარსადანიშვილი ილია

  • 29

    ქარჩხაძე ვარლამი

  • 30

    ქაროსანიძე ვიოლეტა

  • 31

    ქუთათელაძე თენგული

  • 32

    ყველაშვილი ალექსანდრე

  • 33

    ყურაშვილი ჯონი

  • 34

    ყურელი გივი

  • 35

    შელეგია მედეა

  • 36

    შენგელაია გური

  • 37

    ჩიგოგიძე გრიგოლ

  • 38

    ჭოხონელიძე თეიმურაზ

მხატვრები

  • 1

    არჯევანიძე თეიმურაზ

  • 2

    ბაქრაძე მედეა

  • 3

    ერისთავი დიმიტრი

  • 4

    ისიანი ამირან (მხატვარ-რეჟისორი)

  • 5

    კასრაძე გიორგი

  • 6

    კუხაშვილი მალხაზ

  • 7

    ლაფაური გიორგი

  • 8

    მაცაბერიძე კონსტანტინე

  • 9

    მალაზონია მამია

  • 10

    მაღალაშვილი ეკატერინე (კოსტიუმების მხატვარი)

  • 11

    მირზაშვილი ჯემალ

  • 12

    პაატაშვილი ლუბა

  • 13

    რჩეულიშვილი მარინა

  • 14

    საჯაია დავით

  • 15

    სლოვინსკი ალექსანდრე

  • 16

    სულემანაშვილი ნოდარ

  • 17

    ტატიშვილი გიორგი

  • 18

    ტყებუჩავა ბელა

  • 19

    ფალავანდიშვილი ქეთევანი

  • 20

    ჭელიძე ფაინა

  • 21

    ხიდაშელი ბესარიონ

  • 22

    ხუციშვილი გიორგი

  • 23

    ხუციშვილი კახი

  • 24

    ჯებაშვილი კუკური

მონტაჟის რეჟისორები

  • 1

    ბეზუაშვილი ჯულიეტა

  • 2

    გრიგორიანი გიული

  • 3

    დევნოზაშვილი ნელი

  • 4

    კოტრიკაძე კოზეტა

  • 5

    ლაფანაშვილი ჯულიეტა

  • 6

    მაჩაიძე სოფიო

  • 7

    მეტრეველი ოლღა

  • 8

    ომაძე გულნარა

  • 9

    ყველაშვილი ნანა

რედაქტორები

  • 1

    გაბუნია ნათელა

  • 2

    დოლიძე ნელი

  • 3

    ვარდანაშვილი ლამარა

  • 4

    თოფურია დონარა

  • 5

    ნატროშვილი ნინო

  • 6

    ღამბაშიძე ნონა

  • 7

    ძიძიგური ლიანა

  • 8

    ჭიაურელი სოფიო

სხვანი

  • 1

    ანჯაფარიძე ნინო (წარმოების მენეჯერი)

  • 2

    გახოკიძე ლევან (წარმოების მენეჯერი)

  • 3

    ვაწაძე ნუგზარ (კომპოზიტორი)

  • 4

    ლოლაშვილი ენრი (კომპოზიტორი)

  • 5

    მითაიშვილი ჟუკა (წარმოების მენეჯერი)

  • 6

    ყანჩელი გია (კომპოზიტორი)

  • 7

    ყუფარაძე გია (კ.წ. ორგანიზატორი)